ESNS breidt line-up uit met 123 bevestigingen

GRONINGEN

Eurosonic Noorderslag (ESNS) heeft de line-up voor de editie van 2019 met 123 acts uitgebreid. Onder de bevestigingen zijn 19 acts uit Tsjechië en Slowakije, de focuslanden van ESNS 2019.

Naast de eerder bevestigde Hellwana (Tsjechië) en Isama Zing (Slowakije), geselecteerd in samenwerking met EBU, zijn nog 10 acts uit Tsjechië en 9 uit Slowakije bevestigd voor een showcase in Groningen.

Acts uit Tsjechië en Slowakije

ESNS presenteert de volgende acts uit Tsjechië:

  • Bohemian Cristal Instrument
  • Circus Brothers
  • Floex & Tom Hodge
  • Lazer Viking
  • Lenny
  • Manon Meurt
  • Mydy Rabycad
  • Pipes And Pints
  • Thom Artway
  • Zabelov Group

Slowakije is vertegenwoordigd met:

  • Autumnist
  • B-complex
  • Katarína Máliková & Ensemble
  • Möbius, Nvmeri
  • Our Stories
  • The Ills
  • Thisnis
  • Tittingur

Boeker Robert Meijerink van Eurosonic licht toe: “We zijn trots om de muziek uit deze buurlanden te mogen presenteren. Er komen veel unieke acts, van een hoog niveau, uit Tsjechië en Slowakije. Beide landen hebben een diverse en groeiende muziekscene, een rijke geschiedenis en er valt fantastische muziek te ontdekken.”

Eurosonic

Daarnaast kondigt ESNS nog meer acts aan. Op Eurosonic spelen de volgende acts in Groningen: Adam Naas (fr), Alien Tango (es), Amanda Tenfjord (no), Annabel Allum (gb), Apey (hu), Apre (gb), Arp Frique & Family (nl), At Pavillon (at), Babe Sila (hu), Balcony (gb), Becky And The Birds (se), Belako (es), Black Futures (gb), Black Midi (gb), Blanco White (gb), Blind Channel (fi), Blu Samu (be), Blue Lab Beats (gb), Borokov Borokov (be), Cyril Cyril (ch), Danitsa (ch), Delgres (fr), Deluge (fr), Diron Animal (pt), Drahla (gb), Dvtch Norris (be), Emma-jean Thackray's Walrus (gb), Erki Pärnoja: Efterglow (ee), Eut (nl), Farveblind (dk), Federico Albanese (it), Feet (gb), Fieh (no), Flohio (gb), Flynn (ie), Free Love (gb), Gerry Cinnamon (gb), Gold (nl), GRANT (se), Hildur (is), Hugo Barriol (fr), Ilgen-nur (de), Implore (de), Indianizer (it), Ivan Dorn (ua), Jimi Somewhere (no), Juniore (fr), K-phax (dk), Kælan Mikla (is), Kara Marni (gb), Kelvyn Colt (de), Kiddy Smile LIVE (fr), Kojaque (ie), Komfortrauschen (de), L'Impératrice (fr), Lass (pl), Laura Perrudin (fr), Lisa Morgenstern (de), Long Tall Jefferson (ch), Lonker See (pl), Louise Lemón (se), Machweo (it), Mambe & Danochilango (dk), MDC III (be), Molly (at), Moncrieff (ie), Nico Casal (es), Niklas Paschburg (de), O Gajo (pt), Ondt Blod (no), Pavvla (es), Penelope Isles (gb), Petrol Girls (at), Pillow Queens (ie), Pip Blom (nl), Pitou (nl), Plàsi (se), Portland (be), Powersolo (dk), Radiant Children (gb), Rendez Vous (fr), Rews (ie), RuthAnne (ie), Sasha Boole (ua), Scúru Fitchádu (pt), Sibiir (no), Sports Team (gb), The Blinders (gb), The Canyon Observer (si), The Entrepreneurs (dk), The Grand East (nl), The Mauskovic Dance Band (nl), The Murder Capital (ie), The Pier (it), The Psychotic Monks (fr), Tomat Petrella (it), Tversky (es), Villejuif Underground (fr), Wannes Cappelle, broeder Dieleman en Frans Grapperhaus (be/nl), Whenyoung (ie), Whispering Sons (be), Wild Youth (ie), Yegor Zabelov (by) en Кукла (si).

Meer namen worden in de komende weken aangekondigd.

Tickets voor het festival zijn beschikbaar via esns.nl.