VV Hoogezand gaat samenwerking aan met Sportmaat Groningen

HOOGEZAND - Voetbalvereniging Hoogezand is per 1 juli een samenwerking aangegaan met Sportmaat uit Groningen. De overeenkomst is getekend door Hans Maatman van Sportmaat en Andy Kasto, voorzitter van v.v. Hoogezand.

Sportmaat gaat de kleding leveren van het bekende merk Robey Sportswear. De samenwerking is voor een periode van zes jaar aangegaan.

V.v. Hoogezand is blij met de nieuwe overeenkomst. Sportmaat zal zichtbaar zijn als shirtsponsor op de achterkant met de merknaam "100% voetbal".

Onderdeel van de overeenkomst is een webshop, die zowel via de website van v.v. Hoogezand als de site van Sportmaat te benaderen is. Zo kunnen de leden van v.v. Hoogezand heel gemakkelijk hun spullen uit zoeken en bestellen en geldt in veel gevallen een korting.

De voorzitter: „We zijn uitermate tevreden met Sportmaat als partner voor het leveren van kleding en voetbal-accessoires en zijn er van overtuigd dat het veel voordelen oplevert voor onze vereniging, onze leden en onze vrijwilligers.”