Rijksmonument Oosterpark stralend middelpunt Lentefair

HOOGEZAND - De zaterdag door de Eventcommissie van het Buurtcomité Oosterpark georganiseerde lentefair in het Oosterpark is een groot succes geworden.

De bewoners van de Oosterparkwijk konden, uitgebreid kletsen en temidden van het uitbundige groen van het Rijksmonument kennismaken met wat in een veertigtal kraampjes werd gepresenteerd: brocante, prachtig historisch fotomateriaal van onze gemeente, diverse voedingsmiddelen, schoonheidsprodukten en vele hebbedingetjes.

Aan eten en drinken was uiteraard ook gedacht, er waren live muziekoptredens, de kinderen konden geschminckt worden en natuurlijk was er een springkussen. Vele complimenten, onder andere van de aanwezige wethouders van onze gemeente, vielen de eventcommissie ten deel voor dit bijzondere, geheel door vrijwilligers gedragen, initiatief.