Enorme opsteker voor personeel SCA

Hoogezand - Een team van SCA Hoogezand is naar de Portugese hoofdstad Lissabon afgereisd om daar de prijsuitreiking van de prestigieuze, internationale Eurostar Awards bij te wonen. Na een spannend weekend mocht het team 'Produce to truck' op zondagmiddag het podium beklimmen om de eerste prijs in ontvangst te nemen.Voor het SCA-team uit Hoogezand was het behalen van de eerste prijs het resultaat van een jaar lang toegewijd en doelgericht werken. Teamlid Caroline Rhodes: ,,Ons team heet 'Produce to truck' omdat we ernaar streven de voorraden binnen de fabriek zo laag mogelijk te houden terwijl we onze klanten toch direct van juiste producten kunnen voorzien. We werken continu aan het verbeteren van productiebetrouwbaarheid en flexibele logistieke processen. Die Eurostar Award is een erkenning van onze inspanningen.”

Hoofdprijs De uitreiking van de Eurostar Awards vindt jaarlijks in een andere Europese (hoofd-)stad plaats. Ditmaal was Lissabon het decor en daar heeft het team van SCA Hoogezand enkele dagen kunnen genieten van de stad, haar inwoners en de Portugese keuken. Caroline: ,,We hebben met het hele team echt genoten van een verzorgd lang weekend Lissabon, wat dat betreft was alleen de nominatie al een bijzondere eer. Dat we uiteindelijk de hoofdprijs mee naar Hoogezand hebben kunnen nemen is een extra motivatie om het komend jaar nog beter te doen. Niet alleen voor ons team, maar voor de hele organisatie bij SCA Hoogezand.”